2011 yılından başlayarak araştırma, geliştirme ve üretim üzerine yeni dünyalar kuran bir dönüşüm yaratım ajansıyız.
Her gün toplantılar yapar, tasarım ve üretilebilirlik hakkında konuşur tartışır ve çalışırız.
PIXLORD ekibi olarak bizler dünün gazetesi, bugünün sosyal medyası ve yarının teknolojisi ile birlikte zamanın getirdiği tüm dijital değişkenleri öğrenmeye çalışıyor, onları geliştiriyor ve projelendiriyoruz. Sizlerin sorun ve düşüncelerinizi dinliyor edindiğimiz tüm bilgiler ışığında hareket ediyoruz.

Duymuş Olabileceğiniz
Marka ve Projelerimiz

Varlıkları ile övündüğümüz, kendisini ispat etmiş marka ve projelerimiz var.
Duymuş olabilirsiniz! Sizlerin de duyulmasını istediğiniz fikirleriniz varsa getirin projelendirelim

Okul Tasarımcısı, standartların üzerinde gerçekleştirdiği tasarımları ile eğitim sisteminde farklılık yaratmak için çalışıyor. Hayal gücünün ortaya çıkardıklarını, eğitim ve öğretimle birleştirerek; boş duvarları, eğitim ve eğlence dünyasına çeviriyor.

Okulumda.com ile evinizde, okulunuzda kullanabileceğiniz  uygun maliyetli bir birinden güzel tasarımlı ürünlere sahip olabilirsiniz. Geniş tedarikçi ağı ile sizlere en uygun ve kusursuz hizmet vermeyi odaklayan okulumda.com‘u mutlaka ziyaret edin.

Gelecekguzelgelecek.com bir bilgilendirme ve fikir paylaşım platformudur. Fütürizm üzerine kurulmuş ve bu konuda fikirlerin, öngörülerin, haberlerin paylaşılması bu bilgilerin daha büyük kitlelere yayılmasını hedeflemektedir.

BİRİCİK MÜŞTERİLERİMİZ

PIXLORD ile tanışarak hedefinize emin adımlar ile varabilir, markanız için hayallerinizin ötesinde bir konum elde edebilirsiniz.

Biliyoruz, yukarıdaki markalar için neler yaptığımızı merak ediyorsunuz.
İşlerimizi burda sergilemek yerine size sunum şeklinde göstermek çok daha anlaşılabilir oluyor.
Bu nedenle iletişim formumuzu doldurmanızı rica ediyoruz.

TANIŞALIM İSTER MİSİNİZ ?

Herbir müşterimiz için özel olarak hazırlanıyor, farklı sunumlar hazırlıyoruz. Talebinize göre projelerinizde betaber çalışıyor veya danışmanlık hizmeti veriyoruz. Firmanızın ölçeği ne olursa olsun her zaman yanınızda olacağımıza söz veriyoruz.Şimdi bizimle tanışmak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Menü